Esmaspäev, 29. juuni
Kantsler Jonatan Vseviov viibib visiidil Pariisis. Kantsler kohtub president Macroni strateegianõuniku Xavier Chateliga, kellega arutatakse Euroopa julgeoleku küsimusi ja tuumaheidutust.
Teisipäev, 30. juuni
Kantsler Jonatan Vseviov kohtub Eestis visiidil viibiva Prantsusmaa välisministeeriumi kantsleri Martin Briensiga. Arutelu alla tulevad julgeolekuteemad, aga ka muud päevakajalised küsimused. Visiidi käigus külastatakse Narvat ning kantsler Briens kohtub Tapal Prantsusmaa sõduritega.
- Eesti multilateralismi ja rahuvahenduse eriesindaja Tiina Intelmann osaleb 30. juunist 2. juulini Prantsusmaal surmanuhtluse vastasel 9. maailmakongressil. Lisaks kohtub eriesindaja 1. juulil kongressi veerel Prantsusmaa välisministeeriumi Ukraina ülesehituse erisaadiku ja Ida-Euroopa osakonna asedirektoriga.
Neljapäev, 2. juuli
- Välisminister Margus Tsahkna kohtub Läti välisministri Baiba Bražega, et arutada koostööd kahepoolselt ning NB8 formaadis, seoses aktuaalsete välis- ja julgeolekupoliitika teemadega. Kohtumine toimub Läti presidendi 1.-3. juulil toimuva riigivisiidi raames.
- Toimub Eesti-Läti ärifoorum, mille eesmärk on tugevdada riikide omavahelist majanduskoostööd ning luua uusi kontakte kaitsetööstuse ja kübervaldkonnas. Ärifoorumi korraldab välisministeerium koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga ja see toimub Läti presidendi riigivisiidi raames. Täpsem info: https://www.koda.ee/et/sundmused/eesti-lati-arifoorum