Sa oled siin

Washingtoni saatkonna kunstikonkurss

Välisministeerium on välja kuulutanud kunstikonkursi, mille eesmärgiks on tellida seitse teost Eesti Vabariigi Washingtoni suursaatkonna vastuvõtu- ja esindusruumidesse ning sõlmida konkursi võitja(te)ga leping kavandi(te) realiseerimiseks.

Konkursi võitja(te)lt tellitavate teoste maksumus (ilma käibemaksuta) on kokku 79 000 eurot. Esimese koha saanud kavandite eest preemiat ei maksta, preemia sisaldub võitja(te)ga sõlmitava lepingu maksumuses. Preemiad teise koha eest on kokku 9900 eurot ja kolmanda koha eest kokku 6100 eurot.

 

Žüriisse kuuluvad:


Jonatan Vseviov – kantsler, Välisministeerium
Lembe Ruben – Eesti Kunstnike Liit
Tõnis Saadoja – Eesti Kunstnike Liit
Maria Arusoo – Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing
Liisa Kaljula – Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing
Rene Safin – hoone rekonstrueerimise projekti autor

 

Konkursitööde esitamise tähtaeg on hiljemalt 02.08.2021 kell 11:00. Varasemal esitamisel tuleb üleandmise aeg kokku leppida konkursi projektijuhi Katrin Kapaneniga (Katrin.Kapanen@mfa.ee).

Laadi alla

 

Viimati uuendatud: 10. Juuni 2021

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.