Sa oled siin

Valdkondlikud õppe- ja infomaterjalid

Käesolevalt leheküljelt leiate strateegilise kauba kontrolli alaseid infomaterjale.

Allpoolesitatud presentatsioonide kaudu saate informatsiooni, mis asi on strateegilise kauba kontroll, kuidas see mõjutab Teie äri või teaduslikku tegevust, millised on peamised seda tegevusvaldkonda reguleerivad õigusaktid, kuidas määrata oma toote, kauba või tehnoloogia kuulumist strateegilise kauba kontrollnimekirjadesse, millised on strateegilise kauba sisse- ja väljaveo ning transiidi protseduurid, kuidas täita erinevaid erilubade, sertifikaatide ja teiste asjassepuutuvate dokumentide taotluse vorme.

Palume meeles pidada, et seadused on ajas muutuvad. Seetõttu on eksimuste vältimiseks alati soovitav võrrelda käesoleval leheküljel seaduste kohta esitatud informatsiooni õigusaktide viimase, kehtiva versiooniga kas Riigi Teataja või õigusaktide andmebaasi EUR-Lex vahendusel. Täiendavate küsimuste tekkimisel palume kontakteeruda Strateegilise kauba komisjoniga.

Viimati uuendatud: 29. Mai 2019

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.