Sa oled siin

Vahemere Liidu konverents „Digipööre ja tuleviku digioskused“

30. september 2019
Nordic Hotel Forum
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti

30. septembril 2019 korraldavad Eesti välisministeerium, Vahemere Liidu sekretariaat ning Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH koostöös Saksa majanduskoostöö ja arengu ministeeriumiga Tallinnas Nordic Hotel Forumis rahvusvahelise konverentsi „Digipööre ja tuleviku digioskused“.

Konverentsil keskendutakse kahele omavahel seotud teemale:

  1. Üleminek digitehnoloogiale (sh e-valitsuse alustalad ja tuumikteenused), et suurendada majanduskasvu ja parema elukvaliteedi potentsiaali
  2. Digioskused hoiakute kujundamiseks ja digipöörde toetamiseks

Konverentsil kohtuvad sidusrühmad, kes esindavad kogu Vahemere Liidu piirkonna asjaomaseid sektoreid ja valdkondi, et vahetada seisukohti ja kogemusi, jagada parimaid tavasid ja õppetunde ning esitada soovitusi digimajanduse potentsiaali vallandamiseks, maandades samas ohte, mida võivad põhjustada tehnoloogiast tulenev olemasolevate mudelite lõhkumine.

Vahemere Liit on valitsustevaheline organisatsioon, kuhu kuuluvad kõik Euroopa Liidu 28 liikmesriiki ning 15 riiki Vahemere lõuna- ja idaosast.

  

Viimati uuendatud: 23. September 2019

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.