Sa oled siin

Välisminister tutvustab läänevirumaalastele Eesti liitumisprotsessi Euroopa Liiduga

6. Jaanuar 1998 - 9:18

Kolmapäeval, 7. jaanuaril viibib välisminister Toomas Hendrik Ilves Lääne-Virumaal. Välisministri Virumaa-külastuse eesmärgiks on tutvustada Eesti liitumisprotsessi Euroopa Liiduga ning kohtuda Lääne-Virumaa avalikkuse esindajatega.

Kolmapäeval kell 14.30 kohtub Toomas Hendrik Ilves Väike-Maarja kultuurimajas ümberkaudsete gümnaasiumide lõpuklasside õpilastega. Seejärel kohtub välisminister Lääne-Viru maavanema Marko Pomerantsiga, esineb kohalikus raadios ning vestleb ajakirjanikega.

7. jaanuari õhtul kohtub Toomas Hendrik Ilves Rakveres ettevõtjate klubi Wesenbergh liikmetega. Kohtumisel on välisministril plaanis tutvustada võimalusi, mis avanevad Eesti majanduse ees integreerumisel Euroopa Liiduga.VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.