Sa oled siin

Välisminister Sven Mikser avaldas kaastunnet Indoneesia tsunamis kannatanute lähedastele

23. Detsember 2018 - 11:22

Välisminister Sven Mikser avaldas oma Indoneesia kolleegile Retno Lestari Priansari Marsudile kaastunnet seoses Sunda väina rannajoont tabanud tsunamiga.

„Tunnen südamest kaasa kannatanute lähedastele ja kõigile neile, keda see looduskatastroof puudutab. Soovin kõigile vigastatutele kiiret paranemist. Eesti valitsuse ja rahva nimel avaldan sügavat kaastunnet kannatanute perekondadele ja tervele Indoneesia rahvale,“ ütles Mikser.

Välisministeerium palub kohapeal viibijatel järgida Indoneesia ametivõimude juhiseid ning anda teada oma lähedastele Eestis, et nendega on kõik korras. Kui teil ei õnnestu oma Indoneesias viibivate lähedastega ühendust saada, palun pöörduge välisministeeriumi poole ööpäevaringsel numbril +372 5301 9999.

Sunda väina rannajoont tabanud tsunami järel on praegustel andmetel hukkunud üle 160 ja kannatada saanud sadu inimesi. Päästetööd jätkuvad.

Lisainfo:

Britta Tarvis
välisministeerium
avalike suhete osakond
britta.tarvis@mfa.ee
5194 7045

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.