Sa oled siin

Välisminister Sven Mikser alustab täna visiiti Ameerika Ühendriikidesse

5. Veebruar 2019 - 10:35

Välisminister Sven Mikser sõidab täna visiidile Ameerika Ühendriikidesse.

Kolmapäeval, 6. veebruaril osaleb välisminister Washingtonis USA juhitava Globaalse ISIS-e vastase Koalitsiooni välisministrite kohtumisel, mille raames arutatakse terrorismivastase võitluse hetkeseisu Süürias ja Iraagis, Globaalse Koalitsiooni edasisi tegevusi ning Koalitsiooni üleminekut sõjalistest operatsioonidest stabiliseerimise meetmeteni nagu terrorismi rahastamise tõkestamine ja radikaliseerumisevastane võitlus.

Neljapäeval, 7. veebruaril kohtub Mikser koos oma Läti ja Leedu kolleegiga Senati välisasjade komisjoni esimehe James Rischi ja aseesimehe Bob Menendeziga. Samal päeval kohtuvad Balti välisministrid Esindajatekoja luurekomitee juhi Adam Schiffi ja Esindajatekoja välissuhete komisjoni liikmetega. Lisaks võtab välisminister osa arutelust Heritage Foundation mõttekojas.

Info ISIS-e vastase Koalitsiooni kohtumise kohta: https://www.state.gov/s/seci/c81112.htm

Lisainfo:
Sandra Kamilova
välisministeerium
avalike suhete osakond
press@mfa.ee
56675362

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.