Sa oled siin

Välisminister Reinsalu sõidab täna visiidile Leetu

14. Juuni 2019 - 6:34

Välisminister Urmas Reisalu viibib 14. juunil visiidil Vilniuses, mille raames kohtub ta oma Leedu kolleegi Linas Linkevičiusega.

Välisministrid arutavad kohtumisel Eesti ja Leedu suhteid, regionaalseid projekte ning julgeolekuolukorda. Lisaks on laual Euroopa Liidu aktuaalsed küsimused, sealhulgas selle tulevik ja laienemine, ning Venemaa ja idapartnerlusega seonduv.

„Leedu on Eestile lähedane naaber ning oluline partner, meie suhted on head ja meid ühendavad ühised sihid välispoliitikas. Üheks oluliseks komponendiks on sealjuures meie regiooni julgeolek,“ sõnas välisminister Reinsalu, viidates sellele, et Balti kaitsekoostöö tase on parem kui kunagi varem.       

Lisaks on välisministril kavas asetada pärg Nõukogude okupatsiooni ohvrite monumendi juurde ja külastada Okupatsioonide ja vabadusvõitluste muuseumi.

Lisainfo:

Sandra Kamilova
välisministeerium
avalike suhete osakond
5667 5362
press@mfa.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.