Sa oled siin

Välisminister osaleb NATO Parlamentaarse Assamblee konverentsil

10. Juuli 2018 - 7:07

Täna osaleb välisminister Sven Mikser Brüsselis NATO Parlamentaarse Assamblee konverentsil, mis keskendub 11.-12. juulil toimuvale NATO tippkohtumisele.

Homme ja ülehomme osaleb välisminister Sven Mikser Brüsselis toimuval NATO tippkohtumisel, mille raames toimuvad riigipeade ja valitsusjuhtide, välisministrite ja kaitseministrite kohtumised. Kohtumised keskenduvad transatlantilisele ühtsusele ja koormajagamisele, NATO heidutus- ja kaitsehoiaku tugevdamisele ning NATO ja EL koostööle. Samuti on päevakorras liitlaste kohtumine Gruusia ja Ukraina valitsusjuhtidega ning NATO juhitud väljaõppe- ja nõustamismissiooni formaadi kohtumine.

NATO välisministrite kohtumine toimub koos Jordaania, Tuneesia ja Iraagi kolleegidega, kus keskendutakse lõuna suunast tulevatele ohtudele, partnerite stabiilsuse suurendamisele ja kaitsevõimekuse arendamisele.


Lisainfo:

Liisa Toots
välisministeerium
avalike suhete osakonna meedianõunik
e-post: liisa.toots@mfa.ee
Tel: +372 637 7628 / +372 53424541


 

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.