Sa oled siin

Välisminister Mikser osaleb täna Milanos OSCE väliministrite kohtumisel

6. Detsember 2018 - 6:36

Välisminister Sven Mikser osaleb täna Milanos toimuval Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) 25. välisministrite kohtumisel.

Ministrid arutavad julgeoleku olukorda regioonis, eelkõige arenguid Ukrainas, ning OSCE rolli piirkonna kriisidele lahenduste leidmisel ja julgeoleku tugevdamisel. 

Ürituse äärel on välisminister Mikseril kavas pidada ka mitu kahepoolset kohtumist, sealhulgas Moldova, Armeenia, Tšehhi, Kasahstani ja Kirgiisi Vabariigi välisministriga.

Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) asutati 1. augustil 1975. aastal. 57 liikmesriigiga Euroopast, Põhja-Ameerikast, Kaukaasiast ja Kesk-Aasiast on OSCE suurim regionaalne julgeolekualase koostöö organisatsioon. OSCE tegevus on suunatud rahu ja stabiilsuse tagamisele.

Info ürituse kohta: https://www.osce.org/event/mc_2018

Lisainfo:
Sandra Kamilova
välisministeerium
avalike suhete osakond
5667 5362
press@mfa.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.