Sa oled siin

Välisminister Mikser kohtub Brüsselis oma ELi kolleegidega

9. Detsember 2018 - 13:34

Välisminister Sven Mikser kohtub esmaspäeval, 10. detsembril Brüsselis oma Euroopa Liidu kolleegidega ELi välisasjade nõukogu raames.

Välisministrid arutavad olukorra üle Lääne-Balkani riikides, sealhulgas viimaseid arenguid Bosnias ja Hertsegoviinas, Iraani küsimust, olukorda Venezuelas ning ELi ja Aafrika Liidu vahelist koostööd. Kohtumisel võetakse vaatluse alla viimased arengud Ukrainas ning toimub lõunasöök Ukraina välisministri Pavlo Klimkiniga.


Välisasjade nõukogu raames toimub ka mitteametlik kohtumine Rahvusvahelise Punase Risti komitee (ICRC) presidendi Peter Maureriga, kellega arutatakse Eesti ja Euroopa Liidu koostööd ICRC-ga ning olukorda  Süüria ja Jeemeni kriisikolletes.

Info välisasjade nõukogu kohta: https://www.consilium.europa.eu/et/meetings/fac/2018/12/10/

Lisainfo:
Sandra Kamilova
välisministeerium
avalike suhete osakond
press@mfa.ee 
56675362

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.