Sa oled siin

Välisminister Mikser avaldas kaastunnet Uus-Meremaa kolleegile

15. Märts 2019 - 11:20

Välisminister Sven Mikser avaldas Uus-Meremaa välisministrile Winston Petersile kaastunnet Christchurchis toimunud tulistamisete pärast.

"Avaldan siirast kaastunnet elu kaotanute peredele ja sõpradele ning soovin kannatanutele kiiret paranemist,“ seisab välisminister Sven Mikseri kirjas. „Oleme sel kurval ajal mõtteis kogu Uus-Meremaa rahvaga,“ sõnas Mikser. „Sellistel jõhkratel ja ebainimlikel tegudel ei ole kohta meie ühiskonnas,“ rõhutas välisminister.

Christchurchis aset leidnud tulistamisetes on praeguse seisuga hukkunud vähemalt 49 inimest ja haavata saanud 20 inimest.


Palume kõigil Christchurchis viibinutel anda lähedastele teada, et teiega on kõik korras. Kui teil ei õnnestu oma Christchurchis viibivate lähedastega ühendust saada, palun pöörduge välisministeeriumi numbril +372 5301 9999.

 


Lisainfo:

Liisa Toots
välisministeerium
avalike suhete osakonna meedianõunik
e-post: liisa.toots@mfa.ee
Tel: +372 637 7628

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.