Sa oled siin

Välisministeeriumi asekantsler Clyde Kull võtab osa rahvusvahelisest Läänemere regiooni teemalisest konverentsist Stockholmis

18. November 1998 - 10:08

Neljapäeval, 19. novembril võtab välisministeeriumi asekantsler välismajanduspoliitika ning konsulaarküsimustes Clyde Kull osa Stockholmis toimuvast Läänemere regiooni teemalisest konverentsist. Konverentsi korraldajaiks on Ameerika ühendriikide suursaatkond Stockholmis, Rootsi Rahvusvaheliste Suhete Instituut ja Stockholmi Rahvusvaheline Rahu-uuringute Instituut (SIPRI).

Konverentsi peateemadeks on regionaalse integratsiooni edendamine ning julgeolek ja kodanikuühiskond Läänemere piirkonnas.

Konverentsi avab Rootsi välisminister Anna Lindh. Põhisõnavõttudega esinevad Ameerika ühendriikide presidendi endine julgeolekunõunik, rahvusvaheliselt tunnustatud julgeolekuspetsialist dr. Zbigniew Brzezinski ja Ameerika ühendriikide Senati välissuhete komitee esindaja senaator Gordon H. Smith. Veel kõnelevad konverentsil Leedu välisminister Algirdas Saudargas, Soome välisministeeriumi asekantsler Jaakko Blomberg, Norra välisministeeriumi riigisekretär Aslaug Marie Haga, Poola välisministeeriumi riigisekretär Andrzej Ananicz ning mitmed teised kõrged riigiametnikud ja poliitikud.

Asekantsler Clyde Kull esineb konverentsil sõnavõtuga "Kodanikuühiskonna tugevdamine Euroopas ja Läänemere regioonis".VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.