Sa oled siin

Välisministeerium lähetab Küprosele lühiajalise konsulaarmissiooni

28. September 2012 - 16:41

Nr 343-E

15.-16. oktoobrini toimub lühiajaline konsulaarmissioon Küprosele. Konsulaarmissiooni käigus on kõikidel Küprosel viibivatel Eesti kodanikel võimalik taotleda endale uut passi või ID-kaarti ning võimalus kätte saada eelnevalt tellitud dokumente.

Samas teostatakse ka muid konsulaartoiminguid nii Eesti kodanikele kui Eesti välismaalase passi omanikele.

Konsuli vastuvõtt toimub aadressil Florinis str 8, Nicosia (hotell Cleopatra), Küpros. Palume eelnevalt kindlasti registreerida võttes ühendust Eesti saatkonnaga Ateenas telefonitsi +(30) 210 7475660 või e-postiga embassy.athens@mfa.ee.

Konsulilt taotletud passid on võimalik hiljem kätte saada Eesti aukonsulitelt Nikosias.

Välisministeerium lähetab konsulaarmissioone riikidesse, kus Eestil puuduvad välisesindused, kuid esineb põhjendatud vajadus konsulaartoimingute järele.

 

VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND
637 7654
521 6821
press@mfa.ee

Veel uudiseid samal teemal

07.04.2020|Välisministeerium

Kriisimeetmetega seotud reisi- ja konsulaarinfo, 07.04

Välisministeeriumilt on koroonakriisi vältel Eestisse naasmiseks abi palunud ligikaudu 3000 eestimaalast ning enamik neist on ka koju jõudnud. Hetkel on hädasolijaid jäänud veel 38, kellega tegeleb välisministeerium personaalselt. Inimesed on 20 erinevas riigis, suuremad grupid on Uus-Meremaal ja Lõuna-Aafrika Vabariigis.

20.03.2020|Välisministeerium

ERITEADE: Eesti lubab üle riigipiiri Lätis tööl käia

Tallinn, Stenbocki maja, 20. märts 2020 – Eriolukorra juht Jüri Ratas kehtestas korralduse, millega leevendatakse liikumispiirangut Eesti ja Läti vahel.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.