Sa oled siin

Välisministeerium kutsub avatud uste päevale

10. November 2016 - 10:56

Reedel, 18. novembril korraldab välisministeerium traditsioonilise avatud uste päeva, mis toimub sel aastal 14. korda. Huvilised on oodatud kell 11.30 kuni 16.00 välisministeeriumiga tutvuma.

Avatud uste päeval ootab välisministeerium külla kõiki, kes soovivad näha, milline näeb välja välisministeeriumi köögipool – mil viisil valmistatakse ette tähtsaid visiite, kuidas võetakse vastu kõrgeid väliskülalisi ning mida teevad tragid konsulaarametnikud, et välismaal viibivaid eestlasi abistada. Reisihuvilised saavad ka teada, kuidas maailmas targalt ja turvaliselt reisida. Samuti tutvustatakse välisministeeriumi tegevusi alates selle algusaegadest ning jõutakse välja ka tänapäeva ja räägitakse nii praegu maailmas toimuvast kui ka Eesti välispoliitilistest suundadest ja eesmärkidest.

Tähelepanu! Sissepääs ainult eelregistreerimisega. Üritusest huvitatutel palume end hiljemalt 14. novembriks registreerida siin. Osalejate arv on piiratud.

Välisministeeriumisse tulles palume kaasa võtta isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).

Sissepääs ja gruppidesse registreerimine toimub välisministeeriumi külalispääslas aadressil Lauteri 2 alates kell 11.30 kuni 12.15. Seejärel tutvustatakse külalistele eesootavat programmi, millele järgneb ringkäik välisministeeriumis. Päeva lõpus kell 15.15 ootab külalisi suupistelaud.

Fotod: https://www.flickr.com/photos/estonian-foreign-ministry/albums/721576751...

Lisainfo:
Sten Juur
välisministeerium
avalike suhete osakond
637 7627
5824 6622
press@mfa.ee
www.vm.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.