Sa oled siin

Välisministeerium ja Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituut aitavad Eesti ja ELi ametnikel Venemaad tundma õppida

5. Veebruar 2020 - 16:05

3.–7. veebruarini 2020 toimub välisministeeriumi ruumides ingliskeelne talvekool „Tallinn Winter School 2020: Understanding Russia“. Kursused toimuvad koostöös Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudiga ning käsitletakse Venemaa poliitilisi, sotsiaalseid ja kultuurilisi arenguid.
„Venemaa on ja jääb meie naaberriigiks, mille tundmine on Eestile väga oluline,“ sõnas välisministeeriumi kantsler Rainer Saks. „Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituut koondab silmapaistvaid Venemaa uurijaid ning meil on heameel teha nende teadmised kättesaadavaks nii Eesti ametnikele kui ka huvilistele Euroopa Liidu liikmesriikidest ja ELi institutsioonidest. Välisministeeriumil on koostöös Tartu Ülikooliga juba käimas diplomaatidele ja Eesti riigiametnikele suunatud Venemaa tundma õppimise pikaajaline kursus, mis on osutunud väga edukaks. Praegu toimuv rahvusvaheline talvekool põhineb saadud kogemustel.“

Lisainfo:
Leen Lindam
välisministeerium
avalike suhete osakond

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.