Sa oled siin

Šveits esindab Eestit Schengeni viisade väljastamisel Kõrgõzstanis

13. August 2014 - 18:30

Alates 14. augustist 2014 esindab Šveits Eestit Schengeni lühiajaliste viisade väljastamisel Kõrgõzstanis, Biškekis.

Eestisse viisa taotlemiseks  palume täpsema info saamiseks pöörduda otse Šveitsi Suursaatkonda Biškekis.

Šveitsi Suursaatkond Kõrgõzstanis, Biškekis
21 Erkindik boulevard, 11 floor
720040 Bishkek, Kyrgyzstan
Tel: (+ 996 312) 301036
Fax: (+ 996 312) 303677
E-mail: bik.vertretung@eda.admin.ch
Eesti on sõlminud esinduslepingud 18 Schengeni liikmesriigiga viisade väljastamiseks.

Eestit esindavad 98 riigis või haldusterritooriumil (kokku 101 linnas) Schengeni viisade väljastamisel Austria, Belgia, Hispaania, Holland, Itaalia,  Leedu, Läti, Norra, Poola, Prantsusmaa, Rootsi, Saksamaa, Sloveenia, Soome, Šveitsi, Taani, Tšehhi ja Ungari.

Eesti esindab 7 Schengeni liikmesriiki (Hollandit, Leedut, Lätit, Poolat, Rootsit, Soomet ja Taanit) Schengeni viisade väljastamisel Pihkvas, Tbilisis, Minskis ja Sydneys.

Veel uudiseid samal teemal

02.06.2015|Välisministeerium

Välisminister: Eston Kohveri ebaseadusliku kinnipidamisega rikub Venemaa juba 9 kuud rahvusvahelist õigust

Välisminister Keit Pentus-Rosimannuse sõnul rikub Venemaa Eston Kohveri röövimisega ja õigusevastase kinnipidamisega juba ligi üheksa kuud rahvusvahelist õigust. "Eesti pinnalt FSB poolt röövitud kaitsepolitseiametniku Eston Kohveri õigusevastasel kinni hoidmisel ja tema üle näilise kohtuprotsessi pidamisel pole algusest peale mingit seost õiglase kohtupidamisega. Eesti ametkonnad teevad selleks kõik, et Eston Kohver vabastataks ja ta saaks tagasi koju,“ rõhutas välisminister.

13.02.2015|Välisministeerium

„Reisi targalt“ turismimessil Tourest

13.-15. veebruarini 2015 jagavad Välisministeeriumi konsulaarosakonna töötajad targalt reisimise nõuandeid Eesti Näituste messikeskuses rahvusvahelisel turismimessil Tourest 2015. Külastajad on oodatud välisministeeriumi messiboksi, mis asub sel aastal kohe peahalli sissepääsu juures paremat kätt (A3).

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.