Sa oled siin

Richard Holbrooke'i loeng Rahvusraamatukogus

31. Märts 1998 - 10:19

1.aprillil viibib Tallinnas visiidil Ameerika Ühendriikide endine asevälisminister suursaadik Richard Holbrooke, keda saadab visiidil Ühendriikide välisministeeriumi Euroopa asjade asevälisministri asetäitja Ron Asmus.

Samal päeval kell 16.00 peab suursaadik Richard Holbrooke Tallinnas Rahvusraamatukogus Ühendriikide endise suursaadiku Eestis Robert C.Frasure'i auks mälestusloengu. Eestis viibimise ajal on suursaadik Richard Holbrooke`il kavas kohtumised Eesti presidendiga, peaministriga, välisministriga, rahandusministriga, teede- ja sideministriga ning Eesti Panga presidendiga.

Richard Holbrooke on tegutsenud toimetajana ajakirjades "Foreign Policy" ja "Newsweek", olnud välisministeeriumi asekantsler, Ameerika Ühendriikide suursaadik Saksamaal ning hiljem välisministeeriumi Euroopa ja Kanada asjade asekantsler. Richard Holbrooke`i nimega on seotud Daytoni rahulepingu edukas elluviimine ning ta oli üks olulisemaid NATO laienemise algatajaid. Ameerika Ühendriikide suursaadik Holbrooke on Rootsi peaministri juures asuva Läänemere koostöönõukogu liige.


VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.