Sa oled siin

Portugal kehtestab ajavahemikuks 26. mai kuni 04. juuli 2004 kontrolli sissesõitvate isikute üle

14. Mai 2004 - 16:51

Portugali Välisministeerium teatab, et seoses suviste suurüritustega - "Rock in Rio" ja Euroopa meistrivõistlused jalgpallis - kehtestab Portugal ajavahemikul 26.05.2004 kuni 04.07.2004 oma Euroopa Liidu sisepiiridel kontrolli Portugali sissesõitvate isikute üle.

Eesti Välisministeerium soovitab suurüritustele sõitjatele võimaluse korral planeeritav välisriigis viibimine eelnevalt registreerida Välisministeeriumis või välisesinduses, kuna vastav informatsioon võimaldab vajadusel korraldada operatiivset konsulaarabi. Samuti tuleb kindlasti olla eriti tähelepanelik rahvarohketes kohtades oma isiklike asjade osas ning vormistada erinevaid riske kattev reisikindlustus.

Veel uudiseid samal teemal

07.04.2020|Välisministeerium

Kriisimeetmetega seotud reisi- ja konsulaarinfo, 07.04

Välisministeeriumilt on koroonakriisi vältel Eestisse naasmiseks abi palunud ligikaudu 3000 eestimaalast ning enamik neist on ka koju jõudnud. Hetkel on hädasolijaid jäänud veel 38, kellega tegeleb välisministeerium personaalselt. Inimesed on 20 erinevas riigis, suuremad grupid on Uus-Meremaal ja Lõuna-Aafrika Vabariigis.

20.03.2020|Välisministeerium

ERITEADE: Eesti lubab üle riigipiiri Lätis tööl käia

Tallinn, Stenbocki maja, 20. märts 2020 – Eriolukorra juht Jüri Ratas kehtestas korralduse, millega leevendatakse liikumispiirangut Eesti ja Läti vahel.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.