Sa oled siin

Poolas on kaks Eesti näitust

11. Juuni 1998 - 14:33

Nädala algul avas Eesti Vabariigi erakorraline ja täievoliline suursaadik Poolas Peeter Reštšinski Varssavis Eesti kunstnike näituse "Unikaalne keraamika". Näitusel on välja pandud kaheksa Eesti Kunstiakadeemia lõpetanu tööd.

Näituse avamisest võtsid osa kõik autorid: Aigi Orav, Kersti Laanmaa, Milvi Korela, Urmas Puhkan, Tiina Kaljuste, Heidy Jänes, Terje Hütt ja Ülle Kalda. Juuni lõpuni avatud näituse organiseerisid Eesti Vabariigi suursaatkond, Eesti Kunstiakadeemia ja Varssavi Kunstikeskus, näituse korraldamist toetasid ka Eesti Kultuurikapital ja Sorose fond Eestis.

Juuni lõpuni on Varssavi Okecie rahvusvahelisel lennuväljal avatud fotograaf Ann Tenno fotode näitus. Rohkem kui paarikümnel fotol on külastajatel võimalik tutvuda Eesti looduse ja arhitektuuriga. Näituse organiseeris Poola ajakiri "Poznaj S'wiat" koostöös Eesti Vabariigi suursaatkonnaga.VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.