Sa oled siin

Ljubljanas tutvustati ärivõimalusi Baltimaades

11. Märts 1998 - 9:17

Teisipäeval, 10. märtsil toimus Sloveenias Ljubljanas esinduslik konverents teemal "Äripartnerid Baltikumis", mille korraldas Sloveenia Tööstus- ja Kaubanduskoda koostöös Eesti ja Läti saatkondadega Viinis.

Eesti Vabariigi suursaadik Toivo Tasa esines konverentsil ülevaatega Eesti majandusest. Samuti demonstreeriti Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja korraldusel valminud videofilmi "Estonia - A Remarkable Success Story" ja digitaalset infopaketti "Gateway Estonia" CD-ROMil, mis äratasid konverentsist osavõtjates suurt huvi.

Üritusel viibis üle kuuekümne Sloveenia ettevõtja, ajakirjaniku ja riigiametniku.

Sloveenia Tööstus- ja Kaubanduskoja delegatsioonil on plaanis külastada Eestit käesoleva aasta 2.-3. juunil, samuti peaks juuni keskpaiku Eestisse visiidile tulema Sloveenia majandusminister. Ettevalmistamisel on Sloveenia Vabariigi presidendi Milan Kucani visiit Eestisse.VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.