Sa oled siin

Kõrgõzstani saab reisida viisavabalt

24. Juuli 2012 - 16:29

Nr 214-E


Eesti kodanikud saavad Kõrgõzstani reisida ning viibida seal viisavabalt kuni 60 päeva.

Välisminister Urmas Paet ütles, et nüüdsest on Eesti kodanikel võimalik Kõrgõzstani reisida viisavabalt. „See annab Eestile ja Kõrgõzstanile parema võimaluse arendada inimestevahelisi kontakte ja turismisuhteid,“ lisas Paet.

Samuti kinnitas Paet, et välisministeerium jätkab aktiivselt tööd selle nimel, et riikide arv, kuhu Eesti kodanikud saaksid viisavabalt reisida, suureneks veelgi.

President Almazbek Atambajev kuulutas täna välja seaduse, mille kohaselt võivad Kõrgõzstani viisavabalt külastada 44 riigi, sealhulgas Eesti kodanikud: http://www.president.kg/ky/posts/500e2f43f4d55268e0000002VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS
637 7654
521 6821
pressitalitus@mfa.ee

Veel uudiseid samal teemal

02.06.2015|Välisministeerium

Välisminister: Eston Kohveri ebaseadusliku kinnipidamisega rikub Venemaa juba 9 kuud rahvusvahelist õigust

Välisminister Keit Pentus-Rosimannuse sõnul rikub Venemaa Eston Kohveri röövimisega ja õigusevastase kinnipidamisega juba ligi üheksa kuud rahvusvahelist õigust. "Eesti pinnalt FSB poolt röövitud kaitsepolitseiametniku Eston Kohveri õigusevastasel kinni hoidmisel ja tema üle näilise kohtuprotsessi pidamisel pole algusest peale mingit seost õiglase kohtupidamisega. Eesti ametkonnad teevad selleks kõik, et Eston Kohver vabastataks ja ta saaks tagasi koju,“ rõhutas välisminister.

13.02.2015|Välisministeerium

„Reisi targalt“ turismimessil Tourest

13.-15. veebruarini 2015 jagavad Välisministeeriumi konsulaarosakonna töötajad targalt reisimise nõuandeid Eesti Näituste messikeskuses rahvusvahelisel turismimessil Tourest 2015. Külastajad on oodatud välisministeeriumi messiboksi, mis asub sel aastal kohe peahalli sissepääsu juures paremat kätt (A3).

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.