Sa oled siin

Kõik reisihuvilised on oodatud Reisi targalt infopäevale!

6. Veebruar 2014 - 18:36

Nr 33-E


Täna, 6. veebruaril kella 15:00-19:00ni toimub välisministeeriumi ja tarbijakaitseameti koostöös Solarises „Reisi targalt“ infopäev reisihuvilistele.

Välisministeeriumi konsulaarosakonna ja tarbijakaitseameti esindajad jagavad kohapeal reisihuvilistele soovitusi ja nõuandeid, mida tasuks enne reisile asumist silmas pidada. Räägitakse reisija õigustest, kuidas tasuks reisiks ette valmistuda ning kuidas vajadusel saada abi hätta sattumisel.

Kõik reisihuvilised saavad panna proovile oma reisimisega seotud teadmised mini e-kursusel „reisi targalt“. Kursuse leiab aadressilt: http://reisitargalt.vm.ee. Kõigi, 6.-19. veebruarini lõputesti edukalt sooritanute vahel loositakse välja ühepäevane reis Eesti saatkonda Helsingis.

Välisministeerium http://reisitargalt.vm.ee

Tarbijakaitseamet http://www.tarbijakaitseamet.ee/node/212

 

VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND
637 7654
521 6821
press@mfa.ee

Veel uudiseid samal teemal

02.06.2015|Välisministeerium

Välisminister: Eston Kohveri ebaseadusliku kinnipidamisega rikub Venemaa juba 9 kuud rahvusvahelist õigust

Välisminister Keit Pentus-Rosimannuse sõnul rikub Venemaa Eston Kohveri röövimisega ja õigusevastase kinnipidamisega juba ligi üheksa kuud rahvusvahelist õigust. "Eesti pinnalt FSB poolt röövitud kaitsepolitseiametniku Eston Kohveri õigusevastasel kinni hoidmisel ja tema üle näilise kohtuprotsessi pidamisel pole algusest peale mingit seost õiglase kohtupidamisega. Eesti ametkonnad teevad selleks kõik, et Eston Kohver vabastataks ja ta saaks tagasi koju,“ rõhutas välisminister.

13.02.2015|Välisministeerium

„Reisi targalt“ turismimessil Tourest

13.-15. veebruarini 2015 jagavad Välisministeeriumi konsulaarosakonna töötajad targalt reisimise nõuandeid Eesti Näituste messikeskuses rahvusvahelisel turismimessil Tourest 2015. Külastajad on oodatud välisministeeriumi messiboksi, mis asub sel aastal kohe peahalli sissepääsu juures paremat kätt (A3).

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.