Sa oled siin

Inglismaal avatakse Eesti aukonsulaat

16. November 1998 - 10:10

Alates 1. septembrist tegutseb Cheltenhamis Eesti aukonsul Suurbritannias John P. Beevor, kelle tegevuspiirkonnaks on Lääne-Inglismaa. Reedel, 20. novembril avab aukonsulaadi ametlikult Eesti ajutine asjur Suurbritannias Kärt Juhasoo-Lawrence, avamisel osaleb ka majandusminister Jaak Leimann.

John P. Beevor on Eestiga seotud alates 1990-ndatest aastatest. Aukonsul on aktiivselt investeerinud Eesti majandusse, edendanud konkreetseid ärisidemeid ja otsinud eesti üliõpilastele õppimisvõimalusi Suurbritannias. Aukonsul on inglise advokaate ühendava ja Inglismaa - Balti riikide juriidilisele koostööle suunatud assotsiatsiooni BELLA (British Estonian Lithuanian Law Assotiation) aktiivne liige.

John P. Beevor sündis 23. juulil 1948 Yorkshire'is Sheffieldi linnas. Ta on lõpetanud Walesi Ülikoolis õigusteaduskonna. Aukonsul on töötanud juristina mitmetes ettevõtetes ja kohalikes omavalitsustes ning pidanud õigusteaduse lektorina loenguid kõrgkoolides. Praegu on ta tuntud advokaadibüroo Bretherton Price Elgoods advokaat. John P. Beevor võtab aktiivselt osa ka avalikust elust, kuuludes Newent & District Rotary klubisse.VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.