Sa oled siin

Eestisse saabub visiidile Horvaatia välisminister

31. Mai 1999 - 11:38

Teisipäeva, 1. juuni õhtul saabub töövisiidile Eestisse Horvaatia asepeaminister ja välisminister Mate Granic. Kolmapäeval, 2. juunil kohtub Horvaatia välisminister Eesti välisministri Toomas Hendrik Ilvesega, Riigikogu asespiikeri Tunne Kelamiga, Riigikogu väliskomisjoni esimehe Andres Tarandiga ning Eurointegratsioonibüroo direktori Hendrik Hololeiga.

Kohtumistel arutatakse Euroopa stabiilsuse ja julgeoleku küsimusi, sealhulgas Euroopa Liidu poolt välja pakutud Kagu-Euroopa stabiilsuspakti ja Kosovo kriisiga seonduvat. Kõne alla tuleb ka integreerumisprotsess Euroopa Liidu ja NATOga ning Eesti ja Horvaatia kahepoolsete suhete arendamise võimalused.

Kolmapäeva pärastlõunal kirjutavad Mate Granic ja Toomas Hendrik Ilves alla Eesti ja Horvaatia vahelisele kaubandus- ja majanduskoostöö kokkuleppele, mille järel annavad välisministrid ühise pressikonverentsi Välisministeeriumi pressikeskuses.

Horvaatia asepeaminister ja välisminister Mate Granic lõpetab oma visiidi Eestisse kolmapäeva õhtul.VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.