Sa oled siin

Eesti suursaadik Tuneesias andis üle volikirja

4. Märts 2016 - 16:41

Neljapäeval, 3. märtsil andis Eesti suursaadik Tuneesias Alar Streimann president Béji Caïd Essebsile üle oma volikirja. Suursaadik Streimann resideerib Pariisis.

Volikirjade üleandmisele järgnenud vestlusel käsitlesid Eesti suursaadik Alar Streimann ja Tuneesia president Béji Caïd Essebsi kahepoolseid suhteid ning arutasid riikidevahelise koostöö arenguvõimalusi.

Diplomaatilised suhted Eesti ja Tuneesia vahel sõlmiti 29. juunil 1992. aastal. 2008. aastast tegutseb Tunises aukonsul Jelil Bouraoui.

Alar Streimann asus välisministeeriumisse tööle 1991. aastal. Ta on töötanud välisministeeriumi välismajanduspoliitika osakonna peadirektorina, Euroopa integratsiooni asekantslerina ning Euroopa Liiduga liitumise pealäbirääkijana. Samuti on ta olnud Eesti suursaadik Euroopa Nõukogu juures ja Rootsis. Alates 2011. aastast kuni möödunud aasta septembrini oli Streimann välisministeeriumi kantsler. Alates 2015. aasta septembrist on Alar Streimann Eesti suursaadik Prantsusmaal.

VÄLISMINISTEERIUMI AVALIKE SUHETE OSAKOND
637 7618
504 6090
press@mfa.ee
www.vm.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.