Sa oled siin

Eesti suursaadik Saksamaal andis üle riiklikud autasud

10. Juuni 1998 - 14:35

Teisipäeval, 9. juunil andis Eesti Vabariigi täievoliline ja erakorraline suursaadik Saksamaal Margus Laidre üle president Lennart Meri poolt määratud Maarjamaa Risti IV klassi teenetemärgi filmitegijale Bengt von zur Mühlenile Eesti Vabariigi järjekestvuse kajastamise eest filmiloomes ning Maarjamaa Risti V klassi teenetemärgi kultuuritegelasele Brigitte von Engelhardtile, kes on aastaid olnud juhtiv ja aktiivne tegelane Eesti-Saksa kultuurisuhete arendamisel.

Samuti andis suursaadik Margus Laidre Kotkaristi III klassi teenetemärgi mereväekapten Christin von Hobele, kes aastatel 1994-1997 tegeles Saksamaa Bundeswehri ja Eesti Vabariigi kaitseväe vaheliste koostöösuhete korraldamise, ühisprogrammide väljatöötamise ja rakendamisega.VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.