Sa oled siin

Eesti suursaadik Peruus andis üle oma volikirja

16. Juuli 2021 - 21:10

Reedel, 16. juulil andis Eesti suursaadik Peruus Urmas Eigla virtuaalse tseremoonia käigus üle oma volikirja Peruu Vabariigi presidendile Francisco Rafael Sagasti Hochhäuslerile. Suursaadik Eigla resideerib Tallinnas.

„Soovime teha Peruuga koostööd nii kahepoolselt kui rahvusvahelistes organisatsioonides“, ütles suursaadik Eigla. Ta lisas, et näeb koostööpotentsiaali digivaldkonnis, samuti küberteemadel. „Suhete dünaamilisemaks muutmiseks on vaja täiendada kahepoolsete lepingute baasi, edendada kaubavahetust ja arendada kultuurisuhteid,“ sõnas suursaadik. 

Urmas Eigla on välisministeeriumis erinevatel ametikohtadel töötanud alates aastast 1999. Välisteenistuses on ta olnud Eesti suursaatkonnas Roomas, Lissabonis ning erimissioonil Brasiilias. Ta on lõpetanud Eesti Humanitaarinstituudi romanistika erialal ning täiendanud end Firenze Ülikoolis. Urmas Eigla on ühtlasi mitteresideeriv Eesti suursaadik Colombias.


Lisainfo:
välisministeerium
avalike suhete osakond
press@mfa.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.