Sa oled siin

Eesti saatkond Kiievis jätkab tegevust ja annab konsulaarabi

20. Veebruar 2014 - 22:25

Nr 56-E


Eesti saatkond ja konsulaarosakond Kiievis on avatud ning on valmis hädasolevatele kodanikele vajadusel osutama konsulaarabi. Konsulaarabi vajavatel kodanikel palume võtta ühendust välisministeeriumi valveametnikuga telefonil +372 53 01 9999 või +372 6377 000 (24h ööpäevas).

Eesti saatkond ja konsulaarosakond asuvad Kiievis aadressil Puškinska 43B ning konsulaarosakonnaga saab ühendust telefonil +380 44 590 24 40.

Kuni olukorra rahunemiseni Ukraina suuremates linnades soovitab välisministeerium võimaluse korral oma reisi sinna edasi lükata.

Kiievi kesklinnas esineb vägivaldseid tänavarahutusi, ühistransport töötab kaootiliselt ja suletud on osad sillad Kiievis. Vägivaldseid tänavarahutusi esineb ka mujal Ukrainas. Välisministeerium soovitab ohutuse eesmärgil vältida kõiki meeleavaldusi ja rahvakogunemisi. Vajadusel järgige kohalike ametivõimude korraldusi.

Palume enne reisi tutvuda välisministeeriumi kodulehel oleva reisiinfoga</et/node/> ning samuti kohalike ametivõimude ja meediakanalite poolt edastatava infoga.

Soovitame kõigil oma reisi välisministeeriumis registreerida. Ainult sel juhul saame koheselt ühendust võtta kriisipiirkonnas viibijatega konsulaarabi pakkumiseks. Soovitame enne reisile minekut end registreerida välisministeeriumi kodulehe<https://rakendused.vm.ee/eelregistreerimine/> või mobiilirakenduse Reisi Targalt<http://www.vm.ee/reisi-targalt> vahendusel.
 

VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND
637 7654
521 6821
press@mfa.ee

Veel uudiseid samal teemal

02.06.2015|Välisministeerium

Välisminister: Eston Kohveri ebaseadusliku kinnipidamisega rikub Venemaa juba 9 kuud rahvusvahelist õigust

Välisminister Keit Pentus-Rosimannuse sõnul rikub Venemaa Eston Kohveri röövimisega ja õigusevastase kinnipidamisega juba ligi üheksa kuud rahvusvahelist õigust. "Eesti pinnalt FSB poolt röövitud kaitsepolitseiametniku Eston Kohveri õigusevastasel kinni hoidmisel ja tema üle näilise kohtuprotsessi pidamisel pole algusest peale mingit seost õiglase kohtupidamisega. Eesti ametkonnad teevad selleks kõik, et Eston Kohver vabastataks ja ta saaks tagasi koju,“ rõhutas välisminister.

13.02.2015|Välisministeerium

„Reisi targalt“ turismimessil Tourest

13.-15. veebruarini 2015 jagavad Välisministeeriumi konsulaarosakonna töötajad targalt reisimise nõuandeid Eesti Näituste messikeskuses rahvusvahelisel turismimessil Tourest 2015. Külastajad on oodatud välisministeeriumi messiboksi, mis asub sel aastal kohe peahalli sissepääsu juures paremat kätt (A3).

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.