Sa oled siin

„Eesti nädal Taanis“ toob Eesti ettevõtjad Taani turule lähemale

9. Mai 2016 - 17:07

Käesoleval nädalal, 11.-13. mail toimub Taanis,  Vordingborgis Eesti majandust ja kultuuri tutvustav sündmus „Eesti nädal Taanis“.

Eesti nädala üritused annavad osalevatele Eesti ettevõtetele soodsa võimaluse luua uusi kontakte ja leida uusi võimalusi koostöös Taani ettevõtetega. Sündmuse programmis on Eestit tutvustavad esitlused, äriseminar ning  kahepoolsed kohtumised potentsiaalsete partnerite ja ärikonsultantidega. Sündmusel osaleb ettevõtlusminister Liisa Oviir, kes kohtub ka Taani ettevõtlus- ja arenguministri Troels Lund Poulseniga. 

„Eesti suursaatkond Taanis on leidnud väga head partnerid Vordingborgi linnas ja koos teiste väliskaubanduse eest seisvate asutustega korraldanud Eesti teemaliste ürituste seeria,“ – ütles Eesti suursaadik Taanis Märt Volmer. Ta avaldas heameelt, et saatkondadel on hea võimalus luua välisriikides kontakte ja panna neid Eesti huvide eest tööle.

Suursaadik Märt Volmeri sõnul võimaldab ürituse kultuuriprogramm Eestit taanlastele laiemalt tutvustada: „Põhjamaade köögi Eesti versiooni,  kontserdi ja fotonäituse kaudu on meil võimalik kinnistada oma positiivset kuvandit“.  Eesti nädala raames annab kontserdi ansambel  I Wear* Experiment, avatakse fotograaf Toomas Volmeri näitus „Värvid ja varjud“ ning restoranis Borgen tutvustatakse Vihula mõisa peakokk Lauri Tomingase poolt kaasaegseid Eesti maitseid.

Sündmust korraldavad Eesti Suursaatkond Kopenhaagenis, Taani-Eesti Kaubanduskoda, Business Vordingborg, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja Vordingborgi linn.

Lisainfo ja programm: http://estonianweekindenmark.decc.ee/

Pressiteate edastas:

Sandra Kamilova
Avalike suhete osakond

VÄLISMINISTEERIUM
637 7629
5667 5362
www.vm.ee
[email protected]

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.