Sa oled siin

Eesti mõistab hukka terrori Kosovos

12. Märts 1998 - 9:15

Eesti on väga mures olukorra pärast Kosovos seoses jõu kasutamisega tsiviilelanikkonna suhtes Jugoslaavia Föderatiivse Vabariigi keskvõimu poolt, mis on viinud inimohvritega lõppenud kokkupõrgeteni.

Eesti mõistab hukka igasuguse terrori Kosovos ja toetab OSCE ning kõikide teiste rahvusvaheliste organisatsioonide ja institutsioonide nõudmisi, mille eesmärk on tagada ja kindlustada rahumeelne dialoog erimeelsuste lahendamiseks Jugoslaavia keskvõimu ja Kosovo albaanlaste vahel.

Eesti kutsub Jugoslaavia Föderatiivset Vabariiki selle nimel koostööle rahvusvaheliste organisatsioonidega ning kutsub mõlemaid pooli üles arendama dialoogi rahumeelsete lahenduste leidmiseks Kosovos lähtuvalt rahvusvahelise üldsuse ja institutsioonide poolt väljendatud põhimõtetest.VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.