Sa oled siin

Eesti ja Grenada sõlmisid diplomaatilised suhted

12. Mai 2006 - 23:27

Reedel, 12. mail kirjutasid Eesti ja Grenada alalised esindajad ÜRO juures New Yorgis Tiina Intelmann ja Ruth Elizabeth Rouse alla ühisavaldusele diplomaatiliste suhete sõlmimise kohta kahe riigi vahel.

Allakirjutamisele järgnenud vestluses arutati eelkõige ÜRO katastroofiabi süsteemi tõhustamist. Hiljuti mitmetest orkaanidest kannatanud Grenada soovib uuendatud ÜRO hädaabi keskfondi kaudu väikeste saareriikide kiiremat ja ulatuslikumat abistamist. Samuti tunti heameelt, et nii Eesti kui ka Kariibi mere väikesaarte esindajad on nimetatud uue hädaabi keskfondi nõukokku. Lisaks arutati uue Inimõiguste Nõukogu äsjaste valimiste tulemusi ning ootusi enne esimest istungit.VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS
6 317 654
pressitalitus@mfa.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.