Sa oled siin

Eesti hakkab esindama Rootsit Schengeni viisade väljastamisel Valgevenes

16. August 2012 - 17:05

Alates 21. augustist esindab Eesti Rootsit Schengeni viisade väljastamisel Minskis, Valgevenes. Eesti esindab Valgevenes Schengeni viisade väljastamisel lisaks veel Soomet.

Viisade taotlemise kohta Minskis täpsem info Eesti suursaatkonna kodulehelt: http://www.estemb.by/konsulaarinfo

Rootsi esindab Eestit viisade väljastamisel Havannas Kuubal ja Pretorias Lõuna-Aafrika Vabariigis 2011. aasta algusest.

Eesti esindab lisaks teisi Schengeni liikmesriike Schengeni viisade väljastamisel Pihkvas, Tbilisis ja Sydneys.

Eesti on esindatud 91 riigis. Esinduslepingud on sõlmitud 17 riigiga: Austria, Belgia, Hispaania, Hollandi, Itaalia, Leedu, Läti, Norra, Prantsusmaa, Poola, Rootsi, Saksamaa, Sloveenia, Soome, Šveits, Taani  ja Ungariga http://www.vm.ee/?q=taxonomy/term/132

Veel uudiseid samal teemal

02.06.2015|Välisministeerium

Välisminister: Eston Kohveri ebaseadusliku kinnipidamisega rikub Venemaa juba 9 kuud rahvusvahelist õigust

Välisminister Keit Pentus-Rosimannuse sõnul rikub Venemaa Eston Kohveri röövimisega ja õigusevastase kinnipidamisega juba ligi üheksa kuud rahvusvahelist õigust. "Eesti pinnalt FSB poolt röövitud kaitsepolitseiametniku Eston Kohveri õigusevastasel kinni hoidmisel ja tema üle näilise kohtuprotsessi pidamisel pole algusest peale mingit seost õiglase kohtupidamisega. Eesti ametkonnad teevad selleks kõik, et Eston Kohver vabastataks ja ta saaks tagasi koju,“ rõhutas välisminister.

13.02.2015|Välisministeerium

„Reisi targalt“ turismimessil Tourest

13.-15. veebruarini 2015 jagavad Välisministeeriumi konsulaarosakonna töötajad targalt reisimise nõuandeid Eesti Näituste messikeskuses rahvusvahelisel turismimessil Tourest 2015. Külastajad on oodatud välisministeeriumi messiboksi, mis asub sel aastal kohe peahalli sissepääsu juures paremat kätt (A3).

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.