Sa oled siin

Eesti esindajad osalevad Balti mere regiooni tutvustaval seminaril Madridis

4. November 1998 - 10:14

Neljapäeval, 5. novembril toimub Madridis seminar teemal "Balti mere regioon ja Euroopa", mille korraldavad Hispaania Rahuvaheliste Uuringute Keskus ja Läänemeremaade Nõukogu liikmesriikide saatkonnad Madridis. Seminari eesmärgiks on tutvustada hispaanlastele Balti mere äärseid riike poliitilisest ja majanduslikust aspektist. Seminarist on osa võtma kutsutud ülikoolide, riigiametnike ja teadusringkondade esindajad.

Seminaril esinevad kõrged riigiametnikud, äri- ja akadeemiliste ringkondade tunnustatud esindajad LMNi liikmesmaadest. Avamisel ja esimesel ümarlaual osaleb ka Hispaania troonipärija - prints Felipe.

Eestit esindab Balti regiooni ja Euroopa poliitilist organisatsiooni käsitleval ümarlaual välisministeeriumi asekantsler Mart Laanemäe. Balti mere regiooni majanduslikku potentsiaali käsitleval ümarlaual esinevad Eesti poolt majandusministeeriumi asekantsler Signe Ratso ja Pärnu maavanem Toomas Kivimägi. Seminari lõpetamiseks korraldataval pidulikul õhtusöögil on aupeakülaliseks president Lennart Meri.VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.