Sa oled siin

Alates 15. detsembrist alustab Eesti saatkond Kiievis koostööd firmaga Pony Express

13. Detsember 2010 - 14:12

Alates 15. detsembrist 2010 alustab Eesti saatkond Kiievis viisataotluste vastuvõtmisel koostööd firmaga Pony Express, kes hakkab Eestisse sõitjate Schengeni viisade taotlusi vastu võtma kuues Ukraina regionaalkeskuses: Dnepropetrovskis, Donetskis, Harkovis, Lvivis, Odessas ja Simferoopolis.

Täpsem info saatkonna kodulehelt http://www.estemb.kiev.ua/konsulaarinfo/schengeni_viisa/aid-666

 

 

 

Veel uudiseid samal teemal

07.04.2020|Välisministeerium

Kriisimeetmetega seotud reisi- ja konsulaarinfo, 07.04

Välisministeeriumilt on koroonakriisi vältel Eestisse naasmiseks abi palunud ligikaudu 3000 eestimaalast ning enamik neist on ka koju jõudnud. Hetkel on hädasolijaid jäänud veel 38, kellega tegeleb välisministeerium personaalselt. Inimesed on 20 erinevas riigis, suuremad grupid on Uus-Meremaal ja Lõuna-Aafrika Vabariigis.

20.03.2020|Välisministeerium

ERITEADE: Eesti lubab üle riigipiiri Lätis tööl käia

Tallinn, Stenbocki maja, 20. märts 2020 – Eriolukorra juht Jüri Ratas kehtestas korralduse, millega leevendatakse liikumispiirangut Eesti ja Läti vahel.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.