Sa oled siin

Alates 1. oktoobrist jõustuvad muudatused Pikaajalise viisa (D-viisa) valdkonnas

30. September 2010 - 15:26

Seoses 01.10.2010 kehtima hakkava uue välismaalaste seadusega hakatakse D-viisasid väljastama ka nendele kolmandate riikide kodanikele, kes soovivad Eestisse tulla mitte ainult lühiajalise töötamise eesmärgil. Kui isiku Eestis viibimine kestab kauem, kui lühiajaline C-viisa võimaldab, võib isikule anda pikaajalise D-viisa (näiteks õppimise, vanemate hooldamise eesmärgil jne). Kui viisat taotletakse lühiajalise töötamise eesmärgil, tuleb jätkuvalt eelnevalt lühiajaline töötamine Eestis registreerida. Muutuvad ka D-viisa kehtetuks tunnistamise, tühistamise ja keeldumise alused.

Vt ka https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?replstring=33&dyn=13331195&id=13340902

 

Veel uudiseid samal teemal

02.06.2015|Välisministeerium

Välisminister: Eston Kohveri ebaseadusliku kinnipidamisega rikub Venemaa juba 9 kuud rahvusvahelist õigust

Välisminister Keit Pentus-Rosimannuse sõnul rikub Venemaa Eston Kohveri röövimisega ja õigusevastase kinnipidamisega juba ligi üheksa kuud rahvusvahelist õigust. "Eesti pinnalt FSB poolt röövitud kaitsepolitseiametniku Eston Kohveri õigusevastasel kinni hoidmisel ja tema üle näilise kohtuprotsessi pidamisel pole algusest peale mingit seost õiglase kohtupidamisega. Eesti ametkonnad teevad selleks kõik, et Eston Kohver vabastataks ja ta saaks tagasi koju,“ rõhutas välisminister.

13.02.2015|Välisministeerium

„Reisi targalt“ turismimessil Tourest

13.-15. veebruarini 2015 jagavad Välisministeeriumi konsulaarosakonna töötajad targalt reisimise nõuandeid Eesti Näituste messikeskuses rahvusvahelisel turismimessil Tourest 2015. Külastajad on oodatud välisministeeriumi messiboksi, mis asub sel aastal kohe peahalli sissepääsu juures paremat kätt (A3).

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.