Sa oled siin

Tõlketeenus

Konsulaarametnik võib teha isiku taotlusel tõlke välisriigis või Eestis antud avalikust dokumendist juhul, kui ta valdab piisavalt asukohariigi keelt.

Kui tõlge tehakse välisriigis väljaantud dokumendist, mida soovitakse esitada Eesti asutusele või kui tõlge tehakse Eestis antud avalikust dokumendist, mida soovitakse esitada välisriigi asutusele, peab dokument olema legaliseeritud või kinnitatud dokumendi tunnistuse (apostille´ga) kui välislepinguga ei ole ettenähtud teisiti. Täpsema informatsiooni leiate siit

Tõlketeenuse osutamise eest tasutakse riigilõivu 60 eurot lehekülje eest asukohariigi valuutas. Riigilõivu tasumise kohta saab täpsemat informatsiooni Eesti välisesindusest riigis, kus tõlketeenust taotletakse.

Teavet tõlketeenuse osutamise kohta saab järgmiselt:

  • pöördudes Eesti välisesindusse;
  • kirjalikult (postiaadress: Islandi väljak 1, 15049 Tallinn; faks: 6 377 454 või e-posti aadress: konsul@mfa.ee);
  • helistades Välisministeeriumi konsulaarosakonda telefonil 6 377 440.
Viimati uuendatud: 23. Detsember 2013

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.