Videokonkurss: ÜRO ja noored

Eesti Noorteühenduste Liit ja Välisministeerium kutsuvad noori osalema videokonkursil „Kui mina oleksin ÜRO peasekretär…“

Loo video pealkirjaga „Kui mina oleksin ÜRO peasekretär…“ ja jaga oma soovitusi. Video annab võimaluse jagada oma arvamust teemadel: mida tähendab sinu jaoks Ühinenud Rahvaste Organisatsioon ning mida teeksid, kui oleksid ÜRO peasekretär.

Parimate videote loojaid ootavad auhinnad!

Lisaks pannakse konkursile saadetud videotest kokku ühisvideo, mida esitatakse ÜROga seotud sündmustel Eestis – teeme koos noorte mõtted ja arvamused kuuldavaks. Osalema ootame noori vanuses kuni 30 eluaastat.

 

Osalemiseks on vaja:

  • jäädvustada horisontaalvaates kuni 20-sekundiline teemakohane videoklipp (oluline on video kvaliteet, proovi see filmida vähemalt 1080 pikslise kvaliteediga!);
  • laadida videoklipp üles näiteks WeTransferi, Dropbox, Google Drive’i või mujale sobivasse keskkonda, nii, et sellele tekiks link, kust korraldajatel on võimalik video alla laadida;
  • saata see link korraldajatele aadressile videokonkurss@mfa.ee või täites ankeedi Eesti Noorteühenduste Liidu veebilehel,
  • videoklippi saates lisa juurde ka oma ees- ja perekonnanimi, vanus ning kontaktandmetena telefoninumber ja meiliaadress (kontaktandmeid ei avalikustata). Kindlasti lisa kirjalikult tekst, mida videos kõneled, et saaksime selle põhjal subtiitrid luua!

Konkursile töö saatmisega kinnitab osaleja, et tema on saadetud töö autor ja annab korraldajatele ehk Välisministeeriumile ja Eesti Noorteühenduste Liidule täieliku õiguse konkursile esitatud videoid edaspidi kasutada.

Konkursil osalemiseks saada oma video hiljemalt 6. juuniks 2021.

Viimati uuendatud: 7. Juuni 2021

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.