Kolme mere äriseminar

29.04 korraldab Eesti Kolme mere virtuaalse äriseminari „Invest in Three Seas“, mis keskendub uue rahvusvahelise investeerimisfondi tutvustamisele ning investeeringutele transpordi-, energia- ja digitaristusse. Üks fondi esimesi rahapaigutusi oli Eestisse, mille toel rajatakse siia Baltikumi suurim andmekeskus.

 

Sündmuse „Invest in Three Seas“ fookuses on:

  • Kuidas muudab Kolme mere algatus Ida- ja Kesk-Euroopat?
  • Millistel põhimõtetel toimib Kolme mere algatuse investeerimisfond, mis on poliitiliselt toetatud, kuid oma otsustes vaba?
  • Praktilised nõuanded fondist rahastuse taotlemiseks. Kuidas sai fondist investeeringu Eesti ettevõte Greenergy Data Centers, mis rajab Eestisse Baltikumi suurimat andmekeskust? 
  • Millised on olulisemad arengud ning investeerimisvajadused Balti riikide energia ja transpordi sektoris?
  • Kas avaliku- ja erasektori raha kombineerimine piiriüleste taristuinvesteeringute tegemisel on meie tulevik?

Virtuaalseminaril astuvad üles rahvusvaheliste finantsinstitutsioonide esindajad (EBRD, EIB, NIB) ning juhid avalikust ja erasektorist. Sündmuse lõpetab Eesti vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidi modereeritav paneeldiskussioon.

Programmi on võimalik jälgida aadressil: www.3seas.eu/event/invest-in-three-seas. Sündmuse otseülekanne Kultuurikatlasse loodavast stuudiost algab 29. aprillil kell 13:00.

Viimati uuendatud: 27. Aprill 2021

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.