Sa oled siin

Strateegiliste kaupade nimekiri

1. Sõjaliste kaupade nimekiri (PDF)

2. Kaitseotstarbeliste toodete nimekiri (PDF)

3. Kahesuguse kasutusega kaupade nimekiri

Abivahend kauba tuvastamiseks: Kahesuguse kasutusega kaupade nimekirja numbrite ja Eesti tollinomenklatuuri koodide vastavustabel (231.01 KB, XLSX)

Kehtiv kahesuguse kasutusega kaupade nimekiri:

Komisjoni delegeeritud määrus (EL) nr 2018/1922, 10. oktoober 2018, millega muudetakse nõukogu määrust (EÜ) nr 428/2009, millega kehtestatakse ühenduse kord kahesuguse kasutusega kaupade ekspordi, edasitoimetamise, vahendamise ja transiidi kontrollimiseks https://eur-lex.europa.eu/legal-content/ET/TXT/?uri=uriserv:OJ.L_.2018.3...


4. Inimõiguste rikkumiseks kasutatava kauba nimekiri

Kehtiv nimekiri:

Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus (EL) 2019/125, 16. jaanuar 2019, mis käsitleb kauplemist teatavate kaupadega, mida on võimalik kasutada surmanuhtluse täideviimiseks, piinamiseks või muuks julmaks, ebainimlikuks või alandavaks kohtlemiseks või karistamiseks https://eur-lex.europa.eu/legal-content/ET/TXT/?uri=CELEX:32019R0125&qid...

 

 

Viimati uuendatud: 29. Mai 2019

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.