Sa oled siin

 

Oma reise planeerides soovitame nii välisriiki sisenemise kui seal viibimise tingimused oma planeeritava reisi tegevusest lähtuvalt üle täpsustada külastatava riigi esindusest või selle riigi muust ametlikust allikast.

Juhime tähelepanu sellele, et igal riigil on õigus muuta riiki sisenemise ja seal viibimisega seotud reegleid igal ajal ning seetõttu ei vastuta Välisministeerium reisiinfo õigsuse ega selle kasutamisest tekkida võiva kahju eest.

Moldova

ESINDUSED

Saatkonnad

Suursaadik Ants Frosch

Resideerib Bukarestis, Rumeenias

Eesti diplomaat Moldovas on Simmu Tiik, e-posti aadress: simmu.tiik@mfa.ee

ÜHINE VIISAKESKUS CHISINAUS
Moldova elanikud saavad 1. jaanuarist 2008 Eestisse reisimiseks taotleda Schengeni viisat Ühtsest Viisakeskusest Chisinaus.

Aukonsulid

Eesti Vabariigi aukonsul Chişinăus
Igor Goncearov
google maps icon
Str. Bucuresti 83 apt. 2
MD 2004 Chişinău
+373 22 71 90 17, +373 22 244 245, +373 78 163 829

Konsulaarpiirkond: Moldova Vabariik (Chişinău)

NB! Aukonsul ei tegele viisaküsimustega!
Viisa (Shcengeni C kategooria viisa) taotlemiseks peate pöörduma üksnes Ühtsesse Viisakeskusesse Chisinaus Ungari saatkonna juures:

Pikaajalise D kategooria viisa (eesti viisa, töötamiseks) ning elamisloa küsimustes tuleb pöörduda EV suursaatkonda Bukarestis.

Aukonsul saab osutada konsulaarabi Eesti kodanikele.
Kodanike vastuvõtt:
A. Mateevich 109/1
Chişinău, Moldova

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.