Sa oled siin

Norra Kuningriik

Võta ühendust, kui soovid rohkem teada ekspordivõimaluste kohta Norrasse

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Majandusküsimustega tegelevad diplomaadid Norras

 

Pr. Merje Stanciene (lauaülem-konsul)

Parkveien 51 A,
0244 Oslo,
Norra

telefon:  (47) 22 54 00 70
e-post: Embassy.Oslo@mfa.ee

https://oslo.mfa.ee/et/

 

Ärivaldkondades tegutsevad Eesti Vabariigi aukonsulid Norras

 

Leia aukonsuli kontaktid tegevusvaldkonna järgi:

 

 

 

Eesti Vabariigi aukonsul Bergenis

Karin Ellis

Fleslandsvika 22
5258 Blomsterdalen
telefon: +47 91183895
e-post: karin.ellis@mfa.ee
Konsulaarpiirkond: Hordalandi maakond

Peamine tegevusvaldkond: haridus, koolituste korraldus

 

Eesti Vabariigi aukonsul Kristiansandis

Eivind Lund

Kjøita 37
4 etg.
4630 Kristiansand
telefon: +47 90 12 75 49
e-post: eivind@cardea.as
Konsulaarpiirkond: Aust-Agderi ja Vest-Agderi maakonnad

Peamine tegevusvaldkond: kinnisvara, merendus, hotellindus

 

Eesti Vabariigi aukonsul Stavangeris

Reidar Maaseide

Larsamyrå 18
Maaseide Gruppen
4313 Sandnes
telefon: +47 4793 2222 / +47 5297 7172
reidar@maaseide.no

Peamine tegevusvaldkond: ettevõtlus

 

Eesti Vabariigi auasekonsul Stavangeris

Oscar Maaseide

Larsamyrå 18
Maaseide Gruppen
4313 Sandnes
telefon: +47 9004 3250 7 +47 5297 7172
e-post: oscar@maaseide.no
Konsulaarpiirkond: Rogalandi maakond

Peamine tegevusvaldkond: investeeringud, tervishoid, lennundus

 

Eesti Vabariigi aukonsul Tromsøs

Per Trygve Kongsnes
google maps icon
Grønnegt 114 – 3 etg
N-9008 Tromsø
telefon: +47 9131 3439
e-post: ptk@ncm.as
Konsulaarpiirkond: Tromsi ja Finnmarki maakond

Peamine tegevusvaldkond: ettevõtlus

 

Eesti Vabariigi aukonsul Trondheimis

Trond Bernhard Brekke

Schultz gate 1
N-7013 Trondheim
telefon: +47 7380 2150 / +47 906 66 442 / +47 7380 2160
e-post: trond.brekke@bbrekke.no
Konsulaarpiirkond: Trondheimi linn, Nord-Trøndelagi ja Sør-Trøndelagi maakond.

Peamine tegevusala: ettevõtlus

 

EAS-i esindajad Norras

 

Lisen Espeland
Välisesindaja Norras ja Rootsis 

Eesti Maja
Wallingatan 32 2tr
111 24 Stockholm

telefon:  +46 (8) 23 60 18 / +46 (0)72 521 26 83
e-post: lisen.espeland@eas.ee

 
Viimati uuendatud: 4. Juuni 2020

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.