Sa oled siin

Kunstiteose tellimine Eesti Vabariigi Suursaatkonda Ottawas

Kutsume teid esitama  kavandeid kunstiteose tellimise konkursil „Kunstiteose tellimine Eesti Vabariigi suursaatkonda Ottawas“. Kunstiteose tellimise konkurss viiakse läbi kooskõlas kunstiteoste tellimise seaduse, riigihangete seaduse ja teiste Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktidega.

Konkursi eesmärgiks on tellida kolm maali Eesti Vabariigi Suursaatkonda Ottawas ning sõlmida konkursi võitjaga leping kavandi realiseerimiseks. Konkursi võitjalt tellitavate teoste maksumus (ilma käibemaksuta) on kokku 19 200 eurot. Esimese koha saanud kavandite eest preemiat ei maksta, preemia sisaldub võitjaga sõlmitava lepingu maksumuses. Preemiad teise koha eest on kokku 2 700 eurot ja kolmanda koha eest kokku 1 350 eurot.

 

Žüriisse kuuluvad:

 

  • Toomas Lukk – Eesti Vabariigi suursaadik Ottawas
  • Mari Kurismaa – Eesti Kunstnike Liit
  • Ulvi Haagensen – Eesti Kunstnike Liit
  • Kadri Asmer – Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing
  • Pille Lausmäe-Lõoke – hoone rekonstrueerimise projekti autor

Konkursitööde esitamise tähtaeg on hiljemalt 17.09.2020 kell 11:00. Varasemal esitamisel tuleb üleandmise aeg kokku leppida konkursi projektijuhi Katrin Kapaneniga (Katrin.Kapanen@mfa.ee)

 

Laadi alla

 

Viimati uuendatud: 15. Juuli 2020

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.