Sa oled siin

EV Alalise Esinduse EL juures kunstikonkursi võidutöö Marko Mäetamme „Estonia“ on nüüdseks paigutatud kavandatud kohale.

Kunstikonkursi korraldas välisministeerium 2017. aastal ja võidutöö puhul tõi žürii esile selles peituvat kommunikatsiooni. Teos kaasab vaataja, pakkudes äratundmisrõõmu ja jututeemat, sest selle ideed väljenduvad mitte ainult pildis, vaid ka tekstis. Konkursi teise preemia pälvis Sirja-Liisa Eelmaa „Elevandiluu must“ ja kolmanda koha preemia Siim-Tanel Annus teosega „Sõnad“.

Žürii töötas septembris-oktoobris 2017 koosseisus: Mari Roosvalt  – maalikunstnik, Eesti Kunstnike Liit; Maria Sidljarevitsh – maalikunstnik, Eesti Kunstnike Liit; Margit Aule  – hoone juurdeehituse arhitekt, KAOS Arhitektid OÜ; Tüüne-Kristin Vaikla – sisearhitekt, Eesti Sisearhitektide Liit; Kaire Jürgenson – Välisministeerium, nõunik

Failid: 
KuupäevFailSuurusLaiendus
12.07.2018 - 17:19PDF icon estonia_kavand.pdf3.76 MBpdf
Viimati uuendatud: 12. Juuli 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.