Sa oled siin

ELi, OSCE ja ÜRO relvaembargod

  • ELi, OSCE ja ÜRO relvaembargode täpsema regulatsiooni leiate Euroopa Liidu dokumendist (PDF). Dokumendis viidatud EL-i õigusaktid on eesti keeles kättesaadavad Euroopa Liidu Teatajas. ÜRO resolutsioonid on kättesaadavad siit: ÜRO resolutsioonid.
  • Kõikide rahvusvaheliste sanktsioonide kohta leiab info siit: Rahvusvahelised sanktsioonid. Kõik kehtivad sanktsioonid on leitavad ka Sanctions Map-ist. 
  • Sanktsioonid sisaldavad mitmeid erisusi. Lisainformatsiooni saamiseks palun pöörduda strateegilise kauba komisjoni poole.
  • Kui rahvusvahelist sanktsiooni kehtestav või rakendav õigusakt lubab kauba vedu, kaubaga seotud teenuse osutamist või tehingu tegemist vaid pädeva asutuse kaubaveoloa alusel, annab loa strateegilise kauba seaduse §-s 8 nimetatud strateegilise kauba komisjon. Kaubaveoloale kohaldatakse strateegilise kauba seaduses litsentsi kohta sätestatut. 
Viimati uuendatud: 17. Oktoober 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.