Sa oled siin

Eesti-Rootsi Kaubanduskoda

ImageEesti-Rootsi Kaubanduskoja ametlik nimi rootsi keeles on Estnisk-Svenska Handelskammaren ja inglise keeles Estonian Swedish Chamber of Commerce. Koda loodi 8. aprillil 2008 ning see koondab endas 53 äriliiget ja 29 eraliiget.

Eesti-Rootsi Kaubanduskoja eesmärk on toetada ja arendada ärisuhteid Eesti ja Rootsi vahel. Selleks pakub koda oma võrgustikku ning korraldab seminare, konverentse ja töötubasid. Lisaks aitab koda leida vajalikke ärikontakte nii Eestis kui Rootsis. Liikmetele pakutakse soodustusi oma partneritelt.

Eesti-Rootsi Kaubanduskojaga tasub liituda selleks, et saada osa liikmetele pakutavatest võrgustikuüritusest ja informatsioonist ning soodustustest, mis teevad Rootsi turule sisenemise lihtsamaks ning soodsamaks.

Eesti-Rootsi Kaubanduskojaga liitumine on võimalik kõigil firmadel ja eraisikutel, kes soovivad edendada oma äri ja saada uusi kontakte. Liikmeks astumiseks on vaja täita avaldus ning saata see e-maili teel info@estochamber.se või postiga koja juhatusele. Täpsem info koja kohta on saadaval kodulehel www.estochamber.se.

Liitumisest huvitatud Eesti ettevõtjatele on kontaktisikuks:

Heli Lango
Eesti-Rootsi Kaubanduskoda
Büroo juht
Telefon +46 10 510 2020
contact@estochamber.se
www.estochamber.se

* * *

Vt. ka

Eesti-Rootsi kahepoolsed suhted
Eesti aukonsulid Rootsis
Rootsi äritingimuste ülevaade

* * *
 

Viimati uuendatud: 12. Detsember 2017

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.