Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (28.08.2017 - 03.09.2017)

Välisministeerium
Esmaspäev, 28. August 2017

30.-31.08 viibib välisminister Sven Mikser Budapestis Visegradi ja idapartnerlusriikide kohtumisel. Budapestis kohtub minister ka Ungari kolleegi Péter Szijjártóga, kellega arutatakse rännet, Brexitit, julgeolekupoliitikat Euroopa Liidu ja NATO kontekstis, EL-i ja Venemaa ning Eesti ja Ungari suhteid.


Kultuurisündmused välisriikides

1.09 avatakse Poolas, Plocki kunstigaleriis rahvusvaheline illustratsiooninäitus „It’s Always Tea-Time”. 19 riigist pärit 72 kunstniku tööde näituse on koostanud kuraator Viive Noor Lewis Carrolli raamatu „Alice Imedemaal”  ilmumise 150. aastapäeva tähistamiseks. Näitus jääb avatuks 1. oktoobrini. Lisainfo: http://www.plockagaleria.com/pl/aktualnosci/details/article,812,1,1.html

2.09-ni toimub Pariisis rahvusvaheline lühifilmifestival „Silhouette“. Võistlusprogrammis näidatakse mitmel päeval, erinevates saalides ja vabas õhus Eesti animafilmi „Penelope“. Kohal viibib filmi autor Heta Jäälinoja.
Lisainfo: http://www.association-silhouette.com/festival/

2.09 annab Triin Ruubel Lõuna-Prantsusmaal Caunes-Minervois´s kontsertsarjas „Les arts libèrent“ kaks kontserti. Lisaks Ruubelile astuvad üles veel Patrick Messina, Quatuor Ellipse jt.

Lisainfo:

Armo Vask
välisministeerium
avalike suhete osakonna meedianõunik
E-post armo.vask@mfa.ee
Tel +372 637 7618
Mob +372 5666 8581

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.