Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (31.07.2017 - 06.08.2017)

Välisministeerium
Esmaspäev, 31. Juuli 2017

31.07 osaleb välisminister Sven Mikser Balti riikide presidentide kohtumisel Ameerika Ühendriikide asepresidendi Mike Pence’iga ning läheb kuulama tema sõnavõttu Eestisse saadetud NATO lahingugrupile ja Eesti sõduritele.

 

Välisminister Sven Mikser puhkab 1.-4. augustini.

 

31.07 - 6.08 viibivad Eestis välisministeeriumi ja EV100 korraldustoimkonna koostöös läbiviidava projekti „100 sõpra“ raames 25 noort ajakirjanikku maailma erinevatest paikadest. Neljandat korda toimuval õppereisil osalejad valiti välja koostöös Eesti saatkondadega. Osalejad on pärit Ameerika Ühendriikidest, Austraaliast, Austriast, Egiptusest, Gruusiast, Hispaaniast, Iirimaalt, Itaaliast, Leedust, Lätist, Poolast, Portugalist, Prantsusmaalt, Rumeeniast, Saksamaalt, Šveitsist, Taanist, Türgist, Ukrainast, Venemaalt, ning Ühendkuningriigist. Ajakirjanikele on loengud Eesti sise-, välis- ja julgeolekupoliitika teemadel, samuti kohtutakse Eesti iduettevõtete esindajatega ning külalistele tutvustatakse e-Eesti projekte. Siin viibimise ajal külastavad ajakirjanikud ka Narvat ja Tartut. Ajakirjanikega kohtub  välisminister Sven Mikser.
Täpsem info: http://vm.ee/en/100-friends


Lisainfo:

 

Maria Murakas
Välisministeerium
Meedianõunik
Avalike suhete osakond
+372 637 7627 | +372 521 9572
www.vm.ee | Islandi väljak 1, Tallinn
 

 

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.