Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (07.09.2015 - 13.09.2015)

Välisministeerium
Esmaspäev, 7. September 2015

7.09 toimub välisministeeriumis Luksemburgi Euroopa Liidu eesistumist tutvustav seminar ligi 80-le riigiametnikule.

8.09 osaleb välisminister Marina Kaljurand aukülalisena Luksemburgi saatkonna korraldatud lõunal Euroopa Liidu riikide välisesinduste juhtidele.

8.09 osaleb poliitikaküsimuste asekantsler Kyllike Sillaste-Elling Pariisis Lähis-Idas aset leidva etnilise ja religioosse vägivalla teemalisel konverentsil.

8.09 annavad Saksamaa uus suursaadik Christoph Eichhorn, Austria uus suursaadik Doris Danler ning Alžeeria uus suursaadik Salah Lebdioui president Toomas Hendrik Ilvesele üle oma volikirjad. Alžeeria suursaadik resideerib Varssavis.

8.09 kell 11 toimub välisministeeriumis arengukoostöö teemalise avaliku arvamuse uuringu tulemuste esitlus. Osalevad välisminister Kaljurand, Emor AS projektijuht Jaanika Hämmal ja välismajanduse ja arengukoostöö osakonna peadirektor Jüri Seilenthal.

10.09 kohtub välisminister Marina Kaljurand Austria uue suursaadiku Doris Danleriga.

11.09 kohtub välisminister Marina Kaljurand Tallinnas Gruusia kaitseministri Tinatin Khidasheliga. Kohtumisel arutatakse kahepoolset koostööd, olukorda Ukrainas ning Gruusia lõimumist NATOga.

11.09 kohtub välisminister Marina Kaljurand Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi õpilastega.

 

VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND
637 7654
press@mfa.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.