Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (28.09.2020 - 04.10.2020)

Välisministeerium
Esmaspäev, 28. September 2020

29.09 osaleb Euroopa küsimuste asekantsler Märt Volmer Eesti-Soome COVID-19 koostöö töörühma kohtumisel.
Lisainfo: sandra.kamilova@mfa.ee

29.09 osaleb välisminister Urmas Reinsalu Euroopa Liidu välisasjade nõukogu arenguministrite mitteametlikul videokonverentsil. Kavas on arutada Euroopa Liidu ja Aafrika suhteid, Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani (AKV) riikide rühma ja Euroopa Liidu vahelise uue partnerluslepingu läbirääkimiste seisu ning muude küsimuste all olukorda Valgevenes, eelkõige arengukoostööd, kodanikuühiskonna toetamist ja ühisalgatusi.
Lisainfo: mari.krusten@mfa.ee

30.09 viibib välisminister Urmas Reinsalu Lätis. Visiidi käigus toimuvad Riias kohtumised Läti presidendi Egils Levitsi, seimi spiikri Ināra Mūrniece ja välisministri Edgars Rinkēvičsiga. Peale ühist pressikonverentsi asetavad välisministrid pärjad Riia vabadussambale. Ühtlasi kuulutavad ministrid pidulikul tseremoonial Jūrmalas välja Eesti-Läti keeleauhinna võitja.
Lisainfo: britta.tarvis@mfa.ee

30.09 toimuvad virtuaalselt Balti riikide konsulaarkonsultatsioonid, kus vahetatakse infot COVID-19 kriisiga toimetuleku, õppetundide ja järelduste kohta. Ühtlasi jagatakse kogemusi konsulaar- ja viisateenuste tõhustamise vallas. Eesti delegatsiooni juht on konsulaarosakonna peadirektor Tiina Nirk.
Lisainfo: sandra.kamilova@mfa.ee

30.09 kohtub Eesti suursaadik Jaapanis Väino Reinart Jaapani digiministri Takuya Hiraiga.

välisministeerium
avalike suhete osakond
press@mfa.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.