Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (24.06.2019 - 30.06.2019)

Välisministeerium
Teisipäev, 25. Juuni 2019

25.06 annab Eesti uus suursaadik Serbia Vabariigis Kristi Karelsohn üle volikirja president Aleksandar Vučićile. Suursaadik resideerib Budapestis.
Lisainfo: press@mfa.ee

26.06 tähistab Eesti suursaatkond Kiievis vastuvõtuga võidupüha.
Lisainfo: embassy.kyiv@mfa.ee

27.06 kohtub kantsler Rainer Saks Tallinnas Leedu välisministeeriumi kantsleri Laimonas Talat-Kelpšaga. Kohtumisel arutatakse aktuaalseid küsimusi kahepoolsetes suhetes.
Lisainfo: press@mfa.ee

29.06 osaleb välisminister Urmas Reinsalu Eesti vabadusvõitlejate kokkutulekul Hiiumaal.
Lisainfo: mart.luik@mfa.ee

Kultuurisündmused välismaal:

27.06.-03.07 toimuvad XII ülemaailmsed eesti kultuuripäevad ehk ESTO 2019. Ürituse avab kontsert „AEGADE SILD“ Senati väljakul Helsingis.  Avasõnad peab president Kersti Kaljulaid. Ülemaailmse kultuuripäevade eesmärk on tuua kokku eestlaste kogukondi üle maailma. Seekord on ESTO pühendatud noortele.  Lisaks toimuvad 27. ja 28. juunil loengud ajaloost ning noorte- ja  tulevikuseminar. ESTO raames avatakse Helsingi sadama Lääneterminalis 2 näitus „Eesti läbi saja silmapaari“. Lisainfo: http://estofestival.com/

Lisainfo:

Leen Lindam
välisministeerium
avalike suhete osakond
leen.lindam@mfa.ee
6377627 / 59008452

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.